wizaЄвропейська Академія Освіти сприяє у виробленні національних (студентської, робочої) та шенгенської віз. Це пріоритет Академії.

Для тих, хто планує навчатися або працювати за кордоном, одним із найбільш проблемних питань є оформлення візи для в’їзду до країни, що їх цікавить. Досить часто люди погано інформовані в тому, який пакет документів слід подавати до візового центру та як проходить сама процедура оформлення. Уникнути труднощів у таких питаннях допомагають послуги візової підтримки, які пропонують багато сучасних компаній. Наша пропозиція відрізняється від інших максимальною мобільністю цін та швидкістю вироблення.

Що таке візова підтримка?

Дана послуга, як правило, передбачає надання консультацій, пов’язаних із підготовкою пакету документів і отриманням візи. Чому візова підтримка зазвичай є платною послугою і за що саме доводиться платити клієнту? Найбільшою цінністю в цьому випадку є саме вузькоспеціалізована інформація, що надається клієнтові та була отримана на основі багаторічного досвіду в вирішенні візових питань.
Комплексна візова підтримка зазвичай включає в себе:

  • первинну оцінку ваших шансів на отримання візи для в’їзду до конкретної країни;
  • допомогу в зборі обов’язкового пакета документів;
  • поради щодо збору додаткової документації, яка може підвищити ваші шанси на отримання візи;
  • переклад документації;
  • бронювання готелю та квитків на літак;
  • запис на подачу документів у візовому центрі або на співбесіду у відповідному консульстві;
  • контрольну перевірку правильного оформлення всієї документації;
  • рекомендації щодо поведінки в консульстві та правильного ведення бесіди з місцевими працівниками.

Після звернення по допомогу до наших спеціалістів ваші шанси відкрити робочу, студентську або шенгенську візу різко зростуть. Ми допоможемо вам впоратися з будь-якими труднощами на всіх етапах оформлення документації та будемо супроводжувати вас до отримання позитивного результату.

Як не натрапити на візових шахраїв?

Щоб захистити себе від шахрайських схем, завжди уважно читайте відгуки людей, які вже зверталися до обраної вами організації. Якщо ви хочете вчитися за кордоном і визначилися університетом, який вас цікавить, спочатку наведіть довідки про цей навчальний заклад, і тільки після цього починайте оформлювати навчальну візу. Пошукайте також відомості про організацію, що пропонує вам візову підтримку, в інтернеті. Це досить ефективний спосіб, який дозволить вам убезпечити себе від співпраці з шахраями, адже про недобросовісні організації інформація в мережі поширюється моментально.

Ми пропонуємо вам співпрацю з надійною приватною освітньою школою, що не тільки працює із закордонними державними вишами та технікумами, але й активно допомагає молоді з України вирушити на професійні курси до Європи з мінімальними витратами.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших фахівців у Львові за телефонами:
+38 098 658 67 22