Освіта в Польщі

Вища Школа Міжнародних Відновин та Суспільних Комунікацій в Холмі http://www.wssmiks.pl 2004 рік був винятковим –...
Університет випустив понад 215 тисяч студентів та 4 тис. докторантів.
Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні є однією з небагатьох у Польщі, де...
В Природничому університеті вищу освіту отримало вже понад 40 тисяч студентів.
Державний університет “Люблінська політехніка” – один з найвідоміших та найстаріших польських технічних навчальних закладів.
Ви знаходитеся на етапі вибору майбутньої професії або вже визначилися, в якому напрямку будете розвиватись, але поки не вибрали для себе вищий навчальний заклад? Якщо вас цікавить не тільки факт отримання диплома після закінчення університету, але й якість знань, які можна буде отримати в обраному навчальному закладі, рекомендуємо вам пройти навчання в Європі. Всупереч поширеній думці, освіта за кордоном - це не розкіш, а цілком реальна перспектива для української молоді. Про те, як вступити до європейського ВНЗ із мінімальними грошовими витратами, піде мова в нашій статті.

Вища освіта в Польщі

Польща - це не тільки одна з найближчих держав, яку українці з задоволенням відвідують у туристичних цілях, але й повноправний член Європейського союзу. Це означає, що на території даної країни діють норми та правила, єдині для всіх європейських держав. Вища освіта, здобута у вишах Польщі, відповідає всім заявленим європейським стандартам, завдяки чому польський диплом котирується в усіх країнах світу.

Вартість навчання в Польщі для українців

Одразу ж хочемо звернути вашу увагу на те, що саме польські ВНЗ пропонують для українських студентів найдоступніші програми навчання в Європі. Більш дешевих європейських вишів із такою якістю освіти, як у Польщі, вам просто не знайти. Особливо зручно, що абітурієнт може вступити на платну форму навчання без вступних іспитів. Ви також можете самостійно вибирати мову, якою будуть проходити заняття, однак навчання англійською мовою обійдеться для іноземців трохи дорожче, ніж польською. Знання державної мови стане величезною перевагою не тільки для студентів, але й для бажаючих жити та працювати в Польщі на постійній основі. Наявність місцевого диплома про вищу освіту в поєднанні зі знанням польської мови на достатньому рівні відкриє для іноземця досить привабливі перспективи працевлаштування. Ви напевно чули, що в деяких польських вишах іноземним абітурієнтам пропонується можливість вступити на бюджет. Дійсно, безкоштовне навчання в Польщі - це реальність. Розглянемо три основні способи вступу до державного ВНЗ на бюджетній основі:
  • якщо у вас є польське коріння або ви з якихось інших причин є власником Карти поляка, ви маєте всі шанси навчатися в Польщі абсолютно безкоштовно;
  • ви можете оформити ПМП в Польщі та отримати так звану карту побиту, що дозволяє вступати до польських ВНЗ на безкоштовній основі;
  • всі бажаючі можуть взяти участь у конкурсній програмі. Для цього необхідно буде скласти кілька тестів та іспитів, які визначать ваш загальний рівень знань, а також рівень володіння польською мовою.
Отримання європейської освіти відкриє перед вами широкі перспективи і дасть можливість працювати в кращих компаніях Польщі та інших розвинених країн Європи.