ПОШУК СТИПЕНДІЙ І ПРОГРАМ СТАЖУВАННЯ В ЄС

stypendii-stazhuvannia-v-yesЗ 2016 року Європейська Академія Освіти надає можливість пройти стажування українським спеціалістам по фаху в Польщі в таких напрямках, як стоматологія, менеджмент, швейно-текстильна промисловість.

Стажування проводяться в приватних закладах, стажер отримує сертифікат пройденого курсу.

Ми також допомагаємо українським студентам у пошуку стипендіальних програм на території Польщі, консультуємо щодо стипендіальних пропозицій в одному з університетів партнерів Академії.

У випускників українських університетів з’явилася унікальна можливість пройти професійне стажування в Європі. Зазвичай воно триває від трьох до п’яти місяців і передбачає видачу сертифіката про проходження курсу, на основі якого набагато простіше буде знайти роботу не тільки в Україні, але і в європейських країнах. І хоча раніше стажування проходили переважно випускники університетів країн, які є членами Європейського союзу, тепер все частіше на нього відправляються і випускники вишів країн СНД, у тому числі й молоді спеціалісти з України.
Відправка на стажування переслідує наступні основні цілі:

  • надати новачкам практичні знання, що будуть корисними під час роботи в Європі;
  • допомогти в набутті основних навичок, необхідних для роботи фахівцеві-початківцю;
  • дати можливість отримання особистого професійного досвіду та налагодження потрібних контактів в ході повсякденної роботи.

Що дає стажування в Польщі?

Під час стажування перед молодими спеціалістами відкривається величезна кількість можливостей, серед яких:

  • отримання престижної роботи;
  • тимчасове влаштування до великих польських фірм;
  • легальне проживання в Польщі (терміном від півроку до двох років);
  • отримання ВНП із можливістю його продовження;
  • подорожі по країнах ЄС без візи;
  • отримання сертифікату європейського зразка, який підтверджує проходження професійного стажування.

Стажування за кордоном стане чудовою можливістю для тих, хто хоче залишитися жити та працювати у певній країні на постійній основі. Ви зможете отримати цінні знання про модель ведення бізнесу в конкретній державі, зануритися до її культури та повсякденного життя. Під час стажування ваш рівень володіння іноземною мовою значно підвищиться, крім того, ви зможете ґрунтовно ознайомитися з вузькоспеціалізованою лексикою, пов’язаною безпосередньо з вашою сферою професійної діяльності.

Стипендіальні програми в Польщі

Усупереч поширеній думці, отримати стипендію або грант у Польщі може навіть студент, що не є польським громадянином. Найбільш популярною стипендіальною програмою для іноземних студентів стала Erasmus, однак існують також інші можливості отримати стипендію. За допомогою Європейської Академії Освіти ви дізнаєтеся, як взяти участь в одній із стипендіальних програм для іноземців, і отримаєте багато корисної інформації про польські навчальні заклади, які вас цікавлять.