1285Європейська Академія Освіти надає інформаційну допомогу та консультації щодо офіційного працевлаштування в Польщі та інших країнах Європейського Союзу для некваліфікованих і кваліфікованих спеціалістів, а також спряє в логістиці підготовки документів.

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ 2018

Cприяємо у працевлаштуванні разом з нашими партнерами в царині IT-технологій в Польщі (м.Гданськ).

Працевлаштування в Польщі

Польські фірми надають українцям досить сприятливі умови праці, однак для цього іноземним громадянам потрібно укласти офіційний договір із кадровим агентством тієї чи іншої фірми. Цікаво, що деякі польські роботодавці серед інших іноземців вирішують брати на роботу саме українців, які давно зарекомендували себе в якості працьовитих, сумлінних і відповідальних працівників.
Чим же так приваблює українців робота в Польщі? Розглянемо список основних переваг, які обіцяють нам польські підприємства:

  • Гідна оплата праці. Всі європейські держави, в тому числі й Польща, можуть похвалитися стабільною соціальною структурою, що передбачає захист прав усіх працюючих громадян та іноземців, які були легально працевлаштовані в конкретній країні.
  • Суворе дотримання польськими роботодавцями чинного трудового законодавства.
  • Надання працівникам гарантованого соціального пакета.
  • Швидке вивчення польської мови. Цей аспект актуальний для тих, хто приїхав до Польщі на постійну роботу та хоче мати можливість кар’єрного росту.

Допомога в працевлаштуванні

Іноземці в Польщі можуть працювати як офіційно, так і неофіційно. Перший варіант вимагає наявності дозвільного документа, однак протягом перших шести місяців цю умову легко обійти, і це є ще однією перевагою. Йдеться про те, що закон дозволяє іноземним громадянам працювати на території Польщі без отримання будь-яких додаткових документів протягом півроку. Таким чином, легальне працевлаштування в цій країні може здійснюватися на одній із наступних умов:

    • наявність національної робочої візи;
    • наявність дозвільного документа на проживання та роботу в Польщі.

Ще однією популярною країною для працевлаштування серед українських громадян стала Канада. Тут не тільки знаходиться найбільша українська діаспора, але й пропонуються комфортні умови праці та проживання для іноземців. Останнім часом навчання, стажування та робота в Канаді стають все більш доступними для українців і громадян інших країн.
Якщо ви не знаєте, як самостійно влаштуватися на офіційну роботу за кордоном, краще звернутися до кваліфікованих фахівців, які зможуть надати усі необхідні консультації та допоможуть з оформленням документів. Сприяння в працевлаштуванні допоможе вам уникнути безлічі непорозумінь, які можуть виникнути через незнання іноземного законодавства.