Хто ми є?

Європейська академія освіти в Любліні – це приватна освітня інституція,  яка співпрацює з державними вузами та технічними школами, а також проводить  власні  фахові курси  з лінгвістики, культурології, мистецтва, дизайну, реставрації, технічних спеціальностей, бізнесу, управління тощо. Заняття проводять знані викладачі вищих ВУЗів Польщі, Німеччини, України, Китаю, Італії, а також педагоги фахових шкіл. Заняття відбуваються в самому центрі міста Любліна, неподалік Краківської брами.

photodune-7359491-students-with-computer-studying-at-school-l
University-blog-001

Що ми пропонуємо?

Європейська академія освіти займається рекрутацією та просуванням польських і європейських ВУЗів, допомагає кандидатам на навчання з інших країн реалізувати свої мрії в царині освіти на теренах Європейського Союзу. Від моменту першого контакту, наша академія допомагає, готує і супроводжує Вас аж до початку навчання у вибраному з нашою рекомендацією європейському ВУЗі.

Наша мета

Метою навчального закладу є, на високопрофесійному рівні формувати знання студента, роблячи акцент на його власний потенціал та можливості. Наше головне завдання — підготувати молоду людину до професійного успіху, враховуючи новітні освітні, інформаційні засоби,  особливості ринку праці в Європейському Союзі. Ми робимо акцент на наш досвідчений та  амбітний викладацький склад і його інноваційну методику освіти.

photodune-430148-college-or-university-students-m-526x526
НАШІ ПАРТНЕРИ