ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ НА 2018 РІК!!!!!

Група шкіл ім.Яна Віткевіча в Казиміжі Дольному – технічна школа та ліцей

Цього року Європейська Академія Освіти розпочинає нову рекрутаційну пропозицію для української молоді після 9 класу навчання в одне з найкрасивішх містечок  Східної Польщі, перлину польського Ренесансу  – Казиміж Дольний. Група шкіл  ім. Яна Віткевича в Казиміжі Дольному, що включає в себе техінчну школу і ліцей  входить в провідну групу  освітніх осередків середньої спеціальної освіти в Люблінському воєводстві. Головні корпуси групи шкіл розташовані між історичним центром міста та Віслою в будівлях які проектував знаний польський архітектор Ян Віткевич. На території технікуму та ліцею  щороку відбувається оди з самих відомих міжнародних  кінофестивалів некомерційного, авторського кіно Польщі – “Dwa Brzegi”.

Освітня пропозиція технікуму для української молоді є цікавою такими напрямками –

 • готельна справа
 • логістика

Корисна інформація для кандидатів:

 1. Під  час навчання учні   реалізовуватимуть  загальну та професійну навчальні  програми, обов’язкові  для учнів технікумів.
 2. Згідно навчальної програми учні інтенсивно вивчатимуть іноземні мови.
 3. Для учнів, котрі  матимуть проблеми з навчанням, будуть організовані додаткові заняття.
 4. Лекції та практичні заняття проводитимуться протягом п’яти  днів  на тиждень. Додаткові заняття відбуватимуться по суботах.
 5. Літні практики в країнах Європейського союзу.
 6. Кожен учень має гарантоване місце в гуртожитку.
 7.  Опіка над учнем викладачами в позанавчальний час
 8. Після закінчення Технічної школи молода людина отримує державний диплом з фаху, який дає можливість офіційно працювати в Польщі та інших країнах Європейського союзу.

Вимоги до кандидатів:

 1. Документ,що  підтверджує закінчення 9-ти класів загальноосвітньої школи в Україні
 2. Вік до 18 років
 3. Документи,що  засвідчують  особу
 4. Свідоцтво про народження
 5. Закордонний паспорт
 6. Дотримання законодавства Республіки Польщі

Навчання триває 4 роки, по закінченню яких молода людина отримує державний диплом з фаху ( середня спеціальна освіта) та у випадку успішних екзаменів – польський атестат зрілості. Диплом по фаху дає право, після закінчення технукуму, на працю в Польщі та країнах Європейського Союзу.

Гуртожиток знаходиться  на території технічної школи і займає верхній поверх над адміністрацією. кімнати 2 та 3-х містні.

Навчання безкоштовне  і оплати лише за проживання, харчування та медичну страхівку – оплата не перевищує 450 злотих щомісячно.

Окрім технічної школи, громадяни україни можуть також безкоштовно навчатися в ліцеї.

Ліцей дає право отримати польський атестат зрілості! Навчання триває 3 роки. Кандидат до ліцею вибирає профілюючою одну з іноземних мов – англійська, німецьк та російська. Проживання в гуртожитку на таких самих умовах, як для технікуму.

Обов’язки Європейської Академії Освіти:

Усім учням  гарантується додаткова логістична, юридична та адміністративна підтримка. Після закінчення навчання допомагаємо  при вступі до вузу, а також в пошуку роботи.

Батьки отримають запрошення до Польщі з метою відвідання дітей, а також допомогу в організації перебування – готелі, нічліг, екскурсії. Передбачено  поїздки з метою ознайомлення з умовами проживання та навчання.

Детальну інформацію можна отримати в нашого представника в Україні за телефоном вказаним на сайті.

http://www.kazimierzdolny.pl/oswiata/28022

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *