Група аграрних шкіл знаходиться на території прекрасного пізньосередньовічного замку-палацу кінця 15 століття, в селищі Кіяни неподалік Любліна. Історія Аграрної школи, натомість, сягає початку 20 стоіття ( 1913 рік). Група шкіл є однією з найстарших на території Люблінського воєводства в даній царині освіти, маючи власні глибокі традиції та методику виховання молодих фахівців.

Група аграрних шкіл – це технічна школа з 4-х річною освітою, яка дає фаховий державний диплом та можливість здати матуральні екзамени за середню школу. Фаховий диплом дає право на працю в Польщі та країнах Європейського Союзу.

Технічна школа разом з Європейською Академією Освіти приймає українську молодь після 9-го класу на основі співбесіди.Навчання є безкоштовним, щомісячна оплата лише за гуртожиток, харчування та медичну страхівку + одноразовий рекрутаційний збір. Всі українські діти забезпечуються гуртожитком на території технікуму!

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

1.Гастрономія та харчування – логістика управління гастрономічними закладами,їдальнями в приватних та державних інституціях, організація роботи кухні, підбір меню та перевірка продуктів харчування, пошук і розробка нових рецептів.

2.Відновлювальні джерела енергії – робота з екологічними джерелами відновлюваної енергії, а саме, енергії сонця та вітру. Підбір, інсталяція та керування установками відновлюваної енергетики.

3.Сільське господарство — робота з посівними, вирощування худоби, логістика процесів та управління сільськогосподарськими інституціями, фермами.

4.Ланшафтний дизайн — проектування та реалізація парків,городів,садів, організаця ланшафту в ансамблі архітектури, озеленення території, будинку.

5.Технік-механік (сільске господарство) — робота з сільськогосподарською технікою, ремонт та використання.

6.Агробізнес — управління, логістика, маркетинг та юридично-адміністративна сторона праці з об’єктом і продукцією сільского господарства.

7.Готелярство — робота в різних сегментах готелярства від рецепції до управління.

Вимоги до кандидатів:

  1. Документ,що  підтверджує закінчення 9-ти класів загальноосвітньої школи в Україні
  2. Вік до 18 років
  3. Документи,що  засвідчують  особу,
  4. Свідоцтво про народження
  5. Закордонний паспорт
  6. Дотримання законодавства Республіки Польщі

Обов’язки Європейської Академії Освіти:

Усім учням  гарантується додаткова логістична, юридична та адміністративна підтримка  протягом цілого періоду навчання. Після закінчення навчання допомагаємо  при вступі до вузу, а також в пошуку роботи.

Батьки отримають запрошення до Польщі з метою відвідання дітей, а також допомогу в організації перебування – готелі, нічліг, екскурсії. Передбачено  поїздки з метою ознайомлення з умовами проживання та навчання.

Протягом всього навчального циклу Ваша дитина є для нас найважливішою!!!

Ми надійна та відповідальна фірма, яка має власні офіси в Любліні та Львові, а також команду працівників в цих містах. Ми завжди на місці і готові допомогти. Маєте питання? Контактуйтеся безпосередньо з нами по телефону або приходьте до офісу де дамо відповідь на всі Ваші питання.