Освіта в Канаді

Канада – це одна з найбільш розвинених країн, яка щорічно приваблює безліч абітурієнтів з усього світу. Навчатися тут прагнуть мільйони перспективних молодих людей, які мріють про отримання якісної освіти, що дозволить їм успішно працювати та розвиватися в обраній сфері. Хочете отримати диплом престижного університету і почати будівництво власної кар'єри, володіючи необхідним багажем знань для фахівця-початківця? Тоді навчання в Канаді - це саме те, що вам потрібно.

Вища освіта в Канаді для іноземців

Окрім наявності хороших навчальних закладів Канада славиться високим рівнем життя та приголомшливо низькими показниками злочинності в країні. Ці особливості роблять її максимально комфортною для проживання, проте найбільшою перевагою для іноземців, що вступають до місцевих ВНЗ, стала ідеальна система освіти. Саме цій сфері уряд Канади приділяє особливу увагу, тому державне фінансування вищих навчальних закладів досягає 90%. Що стосується українських абітурієнтів, то в них вступ до канадського ВНЗ викличе набагато менше труднощів, ніж, наприклад, спроба вступити до одного з університетів Франції, Швейцарії або США. З чим це пов'язано? По-перше, вартість навчання в Канаді набагато демократичніша, ніж в інших розвинених країнах, а по-друге, до іноземних абітурієнтів тут не пред'являється надто суворих вимог. Пакет документів, який вам необхідно буде надати для вступу до ВНЗ, включає в себе:
  • aтестат про середню освіту;
  • результати одного з міжнародних тестів на знання англійської мови (наприклад, TOEFL).
Найкращі шанси на вступ мають абітурієнти з найвищими числом балів. І хоча в Канаді існує дві державні мови, якими здійснюється навчання (французька та англійська), іноземці можуть самостійно вибрати одну з них. Найчастіше від вибору мови залежить, де саме студент навчатиметься, оскільки не кожен ВНЗ здатний запропонувати навчальну програму одночасно двома мовами. Студенти, що навчаються в Канаді, можуть бути впевнені, що після закінчення вишу проблем із подальшим працевлаштуванням у них не виникне.

Вартість освіти в Канаді для іноземців

Єдиного тарифу для навчання в цій країні не існує. У кожному навчальному закладі пропонується власна ціна, яка буде залежати від особливостей самого університету. Наприклад, навчання в одному з найпрестижніших ВНЗ, розташованих у столиці країни, обійдеться дорожче, ніж навчання на аналогічній спеціальності в одному з провінційних містечок. Звертаємо вашу увагу, що найдорожче в Канаді обходиться навчання на спеціальностях, безпосередньо пов'язаних із IT-сферою. Це пояснюється широкою затребуваністю хороших IT-фахівців на сучасному ринку праці будь-якої розвиненої країни. Як показує практика, абсолютна більшість випускників канадських ВНЗ знаходять роботу за фахом уже протягом 6 місяців після закінчення університету. Мова йде не тільки про працевлаштування в самій Канаді, але й про роботу в інших країнах світу.