Освіта на Кіпрі

Навчання на Кіпрі можна вважати найцікавішою та найбільш екзотичною можливістю отримати недорогу європейську освіту. Країна-острів приваблює туристів своїми контрастами: поєднанням теплих пляжів і прохолодних гірських вершин, галасливих міських центрів і тихих затишних сіл. Тут легко можна змінити обстановку або спосіб життя, як тільки вони встигнуть вам набриднути. Що ж стосується абітурієнтів, то крім вже описаних переваг, на Кіпрі їх очікує можливість навчатися в університетах із новітньою системою освіти.

Навчання на Кіпрі для іноземців

Хочете отримати диплом європейського зразка, жити та працювати за кордоном або ж просто вважаєте, що якість знань, які ви зможете отримати в європейському ВНЗ, відкриють для вас великі перспективи в Україні? Тоді рекомендуємо звернути увагу на навчальні заклади Кіпру, що беруть активну участь у підтримці партнерських відносин із університетами інших країн і завжди готові прийняти нових іноземних студентів.

Для вступу вам знадобиться скласти міжнародне тестування та підготувати пакет необхідних документів. Результатів іспиту на знання англійської мови буде цілком достатньо для того, щоб стати студентом одного з університетів Кіпру. Наприклад, якщо ви можете пред'явити сертифікат IELTS із результатом понад 5,5 балів або TOEFL із результатом від 500 балів і вище, можете бути впевнені в тому, що незабаром станете почесним студентом кіпрського вишу.

Зверніть увагу, що якщо вас цікавить навчання на медичному факультеті або одна з творчих спеціальностей, то з великою ймовірністю при вступі вам усе ж доведеться скласти вступні іспити або взяти участь в конкурсі робіт.

Вартість освіти на Кіпрі для іноземців

Ціни на проживання та навчання на території острова не можна назвати відверто низькими, проте вони багато в чому поступаються вартості вищої освіти в таких розвинених країнах, як Великобританія та США. Більше того, за рахунок спеціальної стипендіальної програми ви можете заощадити на своєму навчанні до 50% загальної вартості.

Оскільки в університетських гуртожитках часто не вистачає вільних місць для всіх охочих, іноземцям надається допомога в пошуку недорогих варіантів житла. Таким чином, навчання на Кіпрі для українців обійдеться досить дешево, а вступ не викликатиме особливих труднощів за умови, що ви на достатньому рівні володієте англійською мовою.

Після закінчення навчання всім випускникам надається можливість залишитися на Кіпрі ще на один рік. Особливо актуальна така пропозиція для бажаючих залишитися тут для подальшого проживання і роботи. Працевлаштуватися на Кіпрі в період навчання студентам не вдається через тонкощі місцевого міграційного законодавства, згідно з яким забороняється приймати на роботу студентів-іноземців, проте уряд планує незабаром вирішити цю проблему.