mappingЄвропейська академія Освіти активно підтримує, організовує художні та мильтимедійні проекти на теренах Любліна, цілої Польщі та в країнах Євроейського Союзу. Це відбувається у співпраці з мистецькими школами, громадськими та державними огранізаціями.

Чим саме займається Академія і в чому може бути Вам цікава?

  • Art Mapping на архітектурних спорудах
  • реалізація документальних та авторських фільмів
  • операторська робота, монтаж та постпродукція
  • організація художніх виставок та мистецьких пленерів в Польщі, Україні, Італії

Окрім того, Академія бере активну участь в пошуках, написанні та реалізації проектів Європейського Союзу, зокрема у співпраці з люблінским відділеннм громадського профспілкового руху СОЛІДАРНІСТЬ.

В чому можемо бути цікаві Вам?

Якщо ви маєте оригінальну ідею, актуальну до викликів, проблем сьогодення на теритроії Європейського Союзу та України звертайтеся до нас, спільно ми можемо підготувати та реалізувати те, що не під силу Вам самотужки. Пріоритетами є тематика екологічна, сільське господарство, перекваліфікація до вимог глобального ринку праці, праця з неповносправними, нові технолоігї та візуальне вирішення в мультимедіа.

Прогресивна молодь завжди вважалася найбільш активною та діяльною частиною населення, яка не тільки бажає змін, але й готова брати в них безпосередню участь і самостійно втілювати їх у життя. Саме тому привернути увагу до більшості актуальних проблем суспільства найчастіше вдається саме студентам. Оскільки просте інформування громадськості давно показало свою низьку ефективність, сучасні молоді люди намагаються донести свою думку за допомогою різних культурних проектів, у реалізації яких їм активно допомагає Європейська академія.