Медична освіта в Італії

Медична освіта в Італії

Щороку медичні технології роблять кроки вперед і несуть надію тим, хто страждає від важких і виснажливих захворювань. Неможливо уявити сучасний світ без прогресу в сфері медицини. День у день нові відкриття і винаходи в цій галузі допомагають боротися з безліччю людських недугів. Багато абітурієнтів, вибираючи майбутню професію, зупиняються на медичних спеціальностях, а замислюючись над тим, куди поступати вчитися, обирають Італію.

Медичні вузи Італії славляться на весь світ своїми сучасними технологіями, підходами до навчання студентів-медиків і численними практичними курсами вивчення цієї області. Варто також відзначити, що медичні професії завжди затребувані на світовому ринку праці.Всі медичні вузи Італії пропонують доступні ціни на навчання. В Італії діє принцип – оплата за навчання визначається рівнем доходів родини, отож навіть престижні напрямки, можуть буде відносно бюджетними якщо батьки студента зараобляють не багато. Навчання може коштувати вд 600 Є до 2 000 Є за рік!

Один з найбліьш динамічних та прогресивних вузів Сицилії – Університет в Месині, Здобувши вищу освіту за медичною спеціальністю в Університеті Месині, ви зможете легко працевлаштуватись в будь-якій країні світу. Адже завдяки безлічі практик, італійський університет випускає висококваліфікованих фахівців в області медицини.

Загалом, медична сфера вже довгий час залишається у верхніх позиціях по затребуваності фахівців. Причому, з медичних працівників Європейські країни і Італія потребує не тільки висококваліфікованих лікарів, а також в кваліфікованих медсестер, фізіотерапевтів, фахівцях з реабілітації і так далі. Наприклад, як показали недавні дослідження Ради Торгових Палат Італії, професія фізіотерапевта знаходиться на 5-му місці серед 10 найбільш запитуваних на ринку праці, не кажучи про труднощі знайти фахівця в даній області.

Тут ви обирете собі професію до душі!

Веб-сайт університету Мессіни:  web.unime.it

Для детальноішої інформації пишіть нам – europejskaakademiaedu@gmail.com

 

Або за телефоном: 098-65-86-722

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *