LDMU-logoЛьвівський національний медичний університет імені Данила Галицького – один із провідних медичних університетів ІV рівня акредитації, що має давню історію і славні традиції.

За показниками діяльності ЛНМУ імені Данила Галицького посідає провідні позиції у рейтингах серед вищих закладів освіти та вищих медичних навчальних закладів України (зокрема, Університет здобув друге місце серед усіх вищих медичних навчальних закладів у рейтингу МОН України – 2013, а також, за даними міжнародної бази Scopus, – друге місце серед усіх медичних ВНЗ України).

Освітянські та наукові здобутки працівників Університету щороку представляються на міжнародних та державних освітянських, медичних, фармацевтичних виставках, де нагороджуються медалями, дипломами та іншими відзнаками. Зокрема, ЛНМУ імені Данила Галицького визнано ЛІДЕРОМ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ 5-ї Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2014». Університет також отримав такі відзнаки, як ДИПЛОМ за презентацію досягнень в інноваційній модернізації національної освіти та СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ наукових публікацій на підставі високого рейтингового показника у наукометричній базі даних SciVerse Scopus. Водночас на Шостому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті – 2014» Університет нагороджений ДИПЛОМОМ лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Інновації в освітній діяльності вищого навчального закладу із забезпечення якості освіти» та отримав ДИПЛОМ за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти.

Сьогодні Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького об’єднує 6 факультетів, медичний коледж, 75 кафедр (в т.ч. 47 клінічних, а також 19 опорних для вищих медичних навчальних закладів України), 14 навчальних корпусів, Стоматологічний медичний центр, навчально-виробничу аптеку, ботанічний сад, ЦНДЛ та лабораторію промислової токсикології, науково-дослідний центр випробувань протипухлинних засобів, наукову бібліотеку, 9 гуртожитків, комплекс студентського харчування, спортивно-оздоровчий табір «Медик».

Річний контингент Університету складає понад 18 тисяч осіб, з них близько 6 тисяч студентів,  понад 1319 інтернів, понад 10 тисяч курсантів ФПДО. У 2014 році зараховано на навчання у клінічну ординатуру 29 осіб (з них 12 іноземців), у магістратуру – 20 осіб, в аспірантуру – 20 осіб. На сьогодні в Університеті навчаються 3 докторанти; 65 аспірантів (з них три іноземці); 39 магістрів; 62 клінічних ординатори (з них 22 іноземці), 410 студентів медичного коледжу.