Комуна Ракальмуто

Європейська Академія Освіта тісно співпрацює з громадськими інституціями комуни Ракальмуто на Сицілії, що в Італії. Нам вдалося домовитися з місцевим муніципалітетом про організацію практики для студентів, які співпрацюють з нашою компанією.

Комуна Ракальмуто – це муніципалітет в Італії, на Сицилії, у провінції Агрідженто. Ракальмуто розташоване на відстані близько 510 км на південь від Рима, 90 км на південний схід від Палермо і у 16 км на північний схід від Агрідженто.

Містечко Ракальмуто отримало свою популярність завдяки тому, що тут народився і жив сицилійський письменник і спостерігач Леонардо Шаша. Похований він також на місцевому невеликому кладовищі.

favara_otw_8403-900x444Ще однією особливістю Ракамульто є руїни замку Кьярамонте, які знаходяться в центральній частині міста і «обладнані» двома високими вежами. Побудований він був за часів правління на Сицилії норманів. Саме замок був тим місцем, навколо якого і з’явилося сільськогосподарське поселення, що надалі перетворилося на містечко. Замок побудований за часів правління барона Роберто Мальковенанто, який перебував на службі у Роджера Отвіля. Згодом замок, разом з навколишніми землями, був переданий у спадок Фредеріку II Кьярамонте.

Нові власники замку його розбудували. За планом чотирикутний замок був обладнаний круглими баштами, великими воротами та кількома входами, що було яскравим прикладом військової архітектури швабського періоду. Внизу знаходяться арочні двері, балкони і вікна, розташовані в хаотичному порядку. Ліва вежа не втратила свій первісний вигляд, а права після реставрації використовується як бельведер. З початку минулого століття замок Кьярамонте вважається національним пам’ятником.

У ХХ столітті Ракальмуто був великим гірничодобувним центром Сицилії, але зараз ця індустрія вже не розвивається.

На сьогоднішній день у містечку великого розвитку отримало сільське господарство і туризм. Окрім замку визначною пам’яткою містечка є Театр Королеви Маргарити, який був побудований між 1870 і 1880 рр. Він може розмістити до 350 чоловік. Театр побудували, як приклад багатства знаменитих сімей Ракальмуто, які розбагатіли на видобутку сірки та праці найманих робітників. Театр розташований в саду монастиря Санта Кьяра, а його внутрішнє оздоблення прикрашене фресками Джузеппе Карта – творця завіси із зображенням «Сицилійської вечірні», а також дванадцятьма задниками полотен Джузеппе Каваллоро.

[envira-gallery id=”56″]